Енергозбереження в медзакладі: як обрати рафштори відповідно до санітарних норм

Сучасний світ змінився, адже людство зіткнулось з викликом небезпечного вірусу. День у день триває боротьба за найцінніше – життя людей. Відтак, однією з умов протидії є безпека лікарів та пацієнтів медзакладу: використання індивідуальних засобів захисту та дезінфекція поверхонь приміщень.
Для полегшення проведення санітарних заходів, варто мінімізувати використання тих чи інших предметів. Наприклад, альтернативним засобом енергозбереження та сонцезахисту є рафштори. На відміну від звичайних штор, їхню поверхню легше чистити та дезінфікувати, що вкрай важливо для приміщення медичного закладу.
Рафштори (зовнішні жалюзі) – це сонцезахисні системи для вікон, які складаються з вертикальних або горизонтальних ламелей, карниза, кронштейнів та працюють здебільшого завдяки автоматизації.
Серед типів систем управління рафшторами є:
– дистанційне керування пультом;
– клавішу;
– із сонце-вітровими датчиками.
При виборі рафштор для медичного закладу, варто враховувати характеристики ламелей:
– міцні та надійні;
– легкі в догляді, піддаються обробці дезінфікуючими, миючими засобами;
– не деформуються від вогкості та різних температур;
– відповідають високим вимогам санітарної та протипожежної безпеки.
Також, мабуть для кожного керівника медичного закладу є важливими заходи енергозбереження. І саме рафштора допоможе знизити на 7% витрати на кондиціонування та обігрів, внаслідок відбиття сонячних променів до потрапляння їх в приміщення.
Сонцезахисні системи забезпечують відмінну шумоізоляцію та захищають від пошкодження вікон під час бурі. Адже завдяки сонце-вітровому датчику – автоматично закриваються та не зриваються вітром з будівлі.
Із поширенням коронавірусної інфекції, ми намагаємось не торкатися зайвий раз предметів та різних поверхонь. Відтак, встановлення автоматизованих рафштор дозволяє безконтактно ними користуватись, зберігаючи правильну інсоляцію закладу.


Напишіть нам

×