Про компанію

Компанія «ГАЛПРОГРЕС» заснована ще в 1991 році. За цей час cформувався досвідчений та кваліфікований колектив фахівців у таких напрямках: воріт, автоматики, шлагбаумів, сонцезахисних систем, що дає змогу якісно виконувати нашу роботу на найвищому рівні. Це допомогло компанії здобути високу репутацію на регіональному ринку.

У її надійності вже переконались такі відомі компанії: мережа заправок WOG, Перша Приватна Броварня, Пивоварня Кумпель, будівельна компанія Інтергал-Буд, Екодім, Артдім, ТЦ “Інтер-Сіті”, клініка Ю. Титовця, мережа лабораторій Сінево, Оксана Муха, Галвестмода,готель Ріксос, Соната, Меротель, Вілла Крістіна, Діамант Банк,компанія “ТобакоШоп”, та інші.

Ми назвемо Вам 5 основних причин для співпраці з нами:

1. Найширший асортимент якісних товарів та послуг
Ми налагодили співпрацю з різними постачальниками, такими як “ALUTECH”, “KRUZIK”, “THERMOLINE”, “NICE”, “MARANTEC”, “CAME”, “FAAC”, “Genius S.p.A.”, “BFT”, “Rotelli”, “ROGER”, “TOPP”, “Professional”, “KingGates”, “LIFT MASTER”, “ERREKA”, “СOMUNELLO”, “GANT” та “DoorMatic”.
2. Професійний підхід
а) ми здійснюємо виїзд на заміри та консультацію клієнта стосовно якості і ціни воріт та автоматики.
б) усі роботи по встановленню виконуються кваліфікованими спеціалістами вчасно та якісно, незалежно від часу доби, пори року та температури.
3. Доступні ціни
Ми піклуємось не лише про широкий але й про доступний асортимент товару. Якщо ви знайдете нижчу ціну за вказаний товар аналогічного виробника – повідомте нас і ми обов’язково!!! запропонуємо Вам вигіднішу пропозицію.
4. Мінімальні терміни
Кожен проект виконується в максимально стислі терміни, в незалежності від того чи це оптове чи індивідуальне замовлення.
5. Додаткові послуги
У нас Ви можете замовити монтаж та доставку конструкцій в межах Львова та по всьому Західному регіону, а також ремонт, гарантійне та сервісне обслуговування конструкції, навіть якщо її виготовляла інша компанія. Для кращого прийняття рішень ми можемо звізуалізувати готовий вигляд виробу у вашій оселі на комп’ютері.

Ми прагнемо зробити нашу співпрацю максимально взаємовигідною для усіх!

З повагою, Ваша компанія «ГАЛПРОГРЕС» – живіть з КОМФОРТОМ!


Напишіть нам

×